pulver-krasosana.lv / logi-durvis.lv
Pulverkrāsošanas Tehnologija - Ražots Latvijā Pulverkrāsošanas Tehnologija - Ražots Latvijā Pulverkrāsošanas Tehnologija - Ražots Latvijā Pulverkrāsošanas Tehnologija - Ražots Latvijā Pulverkrāsošanas Tehnologija - Ražots Latvijā Pulverkrāsošanas Tehnologija - Ražots Latvijā

Pulverkrāsošanas TehnologijaPulverkrāsošanas Tehnologija

SIA ALIA - Pulverkrāsošana un Durvju ražošana Pulverkrāsošanas Tehnologija Технология порошковой покраски


Pulverkrāsošanas Tehnologija

Pulverpārklājuma krāsošanas metode

Uz attīrīta metāliska izstrādājuma tiek uzklāts pulverkrāsojums. Smidzināšanas procesā pulverpārklājuma krāsas daļiņas elektriski uzlādējas no ārējā avota vai no berzes elektrizācijas. Pulvera krāsas daļiņas ar elektrisko lauku, tiek pārnestas uz krāsojamo izstrādājumu, kam piemīt pretējā pola uzlādes iedarbība.(vai lādiņš). Uz izstrādājuma neaprēķinātās pulverkrāsas daļiņas tiek saķertas izsmidzināšanai krāsošanas kamerā un var tikt izmantotas atkārtotai izsmidzināšanai, kas nav iespējams lietojot parastās, šķidrās krāsas. Tālāk izstrādājums ar uzklāto pulverkrāsu pārnesās uz polimerizācijas kameru krāsas "piecepšanai".

Pārklājuma veidošanās procesā no pārklājamā pulverpārklājuma slāņa veidojas kvalitatīvs monolīta pārklājums uz izstrādājuma virsmas.

Pārklājuma noformēšanas process tiek veikts karsējot pulverveida krāsas slāni līdz tās kodolsintēzes stāvoklim, līdz izveidojas monolīta slānis. Sekojošās darbības laikā (termoaktīviem materiāliem) vai pie atdzesēšanas (termoplastiskiem materiāliem) kārtās veidojas ciets pārklājums (plēvīte).

Pulverpārklājuma krāsas kušana dalās trijos posmos: pulveris izkūst un pāriet viskozitātes šķidruma stāvoklī; veido monolītu slāni no izkusušajām pulvera daļiņām; krāsojamā virsma pārklājas ar izkausētu polimēru ar kuru rezultātā pārklājums ir veidots.

Krāsošana metāla konstrukcijām un to izstrādājumiem

Mēs piedāvājam krāsošanu metāla konstrukcijām un to izdalījumiem trijos posmos.

Virsmas sagatavošana krāsošanai

Pirms krāsošanas virsma ir rūpīgi jāsagatavo. Katrs elements tiek attīrīts, pēc nepieciešamības smilšstrūklas apstrāde, tāpat arī attaukošana un ķīmiskā sagatavošana virsmai priekš aizsardzības no korozijas un palielinātas virsmas adhēzijas.

Lai veiktu izstrādājuma augstu korozijas izturību, pirms krāsas piemērošanas, virsma jānogruntē ar speciāliem koroziju izturīgiem cinka saturošu pulverkrāsas gruntējumu.

Pulvera pārklājuma piemērošana

Sagatavotie izstrādājumi nonāk nogulsnēšanās kamerā, kur elektrostatiski uzlādētā pulverpārklājuma krāsa ar Šveices uzņēmuma GEMA smidzinātāju pārklājas uz piemērotu produktu.

Pulvera pārklājuma polimerizācija

Tālāk krāsotie izstrādājumi nonāk krāsnī vai polimerizācijas kamerā, kur pie 180 - 200 ° C temperatūras veidojas polimēra pārklājums ar lieliskām dekoratīvajām un aizsardzības īpašībām. Process ilgst no 15 – 30 minūtēm, tad izstrādājumu atdzesē, iepako un noglabā.

Metala Durvis, Zogu un vartu Razosana un Pulverkrasosana, metala, dzelzs un brunotas durvis.
Металлические Двери, заборы и ворота. Проектирование, изготовление и монтаж металлических дверей заборов и ворот.
полезные Статьи HTML Site Map Developed & © 2011 by Pronto

Valid HTML 4.01 Transitional Правильный CSS!