pulver-krasosana.lv / logi-durvis.lv
Profilu Pulverkrāsošana - Ražots Latvijā Profilu Pulverkrāsošana - Ražots Latvijā Profilu Pulverkrāsošana - Ražots Latvijā Profilu Pulverkrāsošana - Ražots Latvijā Profilu Pulverkrāsošana - Ražots Latvijā Profilu Pulverkrāsošana - Ražots Latvijā

Profilu PulverkrāsošanaProfilu Pulverkrāsošana

SIA ALIA - Pulverkrāsošana un Durvju ražošana Profilu Pulverkrāsošana Покраска профиля


Profilu Pulverkrāsošana

Aluminija Profilu Pulverkrāsošana

RAL katalogs

Fasādes no alumīnija un stikla, alumīnija logi un durvis, ziemas dārzi. Alumīnija konstrukcijas ir neatņemams elements pilsētas arhitektūrā

Ir zināmas norādes kā jūs sevi varat pasargāt no daudz nepatikšanām. Viena no tām – alumīnija profila krāsošanas kvalitāte, konstrukcijām, no kurām daudzus gadus būs jūsu mājoklis, ofiss un jūsu būvniecības kompānija.

No kā atkarīga alumīnija profila krāsošanas kvalitāte?

Krāsošanas kvalitāte atkarīga no daudziem faktoriem un traucējumi kaut kādā tehnoloģiskajā operācijā var ietekmēt rezultātus

Pirms profilu krāsošanas arhitektūras stilā, nepieciešams obligāti ievērot kā minimums trīs nosacījumus:

  • Izmantot tikai tādas firmas krāsu, kura garantē kvalitāti savai produkcijai;
  • Pašiem apstiprināt garantiju kvalitātei piegādātāju ienākošajai produkcijai KATRAI krāsas partijai;
  • Veikt darbības un pieņemšanas kontroli tehnoloģiskajai operācijai un gatavajai produkcijai.

Virsmas sagatavošana un krāsošana

Krāsošanas kvalitāte tāpat atkarīga no pašas virsmas profila sagatavošanas kvalitātes. Profila virsmai jābūt attīrītai no visiem gružiem, it īpaši eļļas pēdām, tāpēc pirms profila griešanas tā izgatavošanas procesā tiek izmantoti speciāli bez eļļas dzesētāji un krāsošanas cehā profils ir praktiski bez minerāleļļas pēdām.

Pie tam, ļoti svarīgi ir precīzi ievērot tehnoloģisko ciklu krāsošanas sagatavošanai. Katrs posms krāsošanas cehā izpildās atsevišķā vannā.

Pirmais posms — vienlaicīga attaukošana un sālsskābes šķīduma izkošana, kas likvidē jebkuras pēdas no pieskāriena, tāpat arī plēves oksidāciju.

Otrais posms — konversācijas slāņa veidošana. Var izmantot hromēšanas apstrādi – tehnoloģiju, kura salīdzinot ar cita veida apstrādi dod vislabāko konversācijas pārklājumu. Šis pārklājums ļauj cieši piestiprināties izvēlētajai krāsai pie profila.

Kodināšanas pakāpes pārbaude – attaukošana un hromēšanas veikšana (pēc hromēšanas slāņa biezuma) notiek saskaņā ar Qualicoat ( 9 izdevums) prasībām. Tas ir galvenais dokuments kurš reglamentē ES līmenī virsmas sagatavošanas un kontroles veikšanu arhitektūras profilu kvalitatīvu pārklāšanu.

Visbeidzot trešais un ceturtais posms — hromētā profila virsmas atmazgāšana no sāls atliekām un žāvēšana.

Krāsojuma pārklājumam jāiztur noteikts skaits ciklu pie temperatūras izmaiņām, sēra dioksīda un dažādiem laika apstākļiem, neietekmējot krāsas pārklājumu.

Krāsošanas tehnoloģiskā cikla vienkāršošana (piemēram, alumīnija profila virsmas notīrīšana ar šķīdinātājiem) arhitektūras izstrādājumiem nepieļaujami, vienkārši noziedzīgi. Palīglīdzekļi, piemēram, beidzamās mazgāšanas nav tik ievērojami, bet sekas būs redzamas pēc 5-10 gadiem.

Pārklājums pirms krāsošanas

Alumīnija profila apstrādāšanas tehnoloģijā pastāv tā saucamā „Anodēšana” - tas ir anoda- oksīda pārklājums ar kristālisku (bezdefektu) elektromehānisku metožu pārklāšanu. Tas ir pats labākais konversiālais pārklājums pirms krāsošanas (tam jābūt apmēram 5 mikroni biezam). Biezāks pārklājums (ap 20 mikroni) jau ir patstāvīgs pārklājums un tas aizsargā alumīniju uz dažiem desmitiem gadu.

Metala Durvis, Zogu un vartu Razosana un Pulverkrasosana, metala, dzelzs un brunotas durvis.
Металлические Двери, заборы и ворота. Проектирование, изготовление и монтаж металлических дверей заборов и ворот.
полезные Статьи HTML Site Map Developed & © 2011 by Pronto

Valid HTML 4.01 Transitional Правильный CSS!